İstanbul Arnavutköy TOTEM TABELA

İstanbul Arnavutköy

Totem Tabela Kalitesi Her Yerde

Totem tabela dikey bir tabela olup iki parçadan oluşur. Uzunca bir direk üstüne yerleştirilen kaset, totem tabelayı oluşturuyor. Marka – işletme – firma bilinirliğini artırmada yüksek seviye bir performans gösteren totem tabelalar, genellikle cadde üzerinde dikey formda kullanılıyor. Totem tabelalarda görünürlük önemli olduğu için direğin uzunluğu, yerleştirilecek kaset bölümünün büyüklüğü ve iç tasarımı önem taşıyor. Başarılı bir totem tabela tasarımı, marka ve işletmelerin çok uzak mesafelerden dahi görünmesine yardımcı oluyor, aşinalık kazandırarak hedef kitlenin dikkatini çekiyor. Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı totem tabela tasarımı bulunuyor. Elbette tasarım sınırsız bir dünya, tabelanın görüntüsü, şekli, renkleri ve diğer spesifik özellikleri müşteriye özel hazırlanıyor.

Totem Tabela Tasarımları ile Cezbedici İşletmeler

Totem tabela modelleri oldukça zengin tasarımlarla dikkat çekiyor. Yaratıcılığın konuşulduğu tabela tasarımları, marka ve işletmelerin farklı, özgün, yenilikçi görünmesini sağlıyor, müşterilerin merak duygusunu cezbediyor. Tabelalar ticari amaç güden her yerde kullanılabiliyor. Totem tasarımlar ise fabrika, mağaza, AVM, kurumsal işletmeler, plazalar, gökdelenler, tesisler, sanayiler, endüstriyel işletmeler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Peki, neden totem tabela kullanılmalı? Faydaları nelerdir? İşte yanıtlar;

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları tabelanın boy – ebat ölçülerine göre değişiyor. İki metrelik tabela ile 12 metrelik tabela fiyatı bir olmuyor. Üstelik tabelanın tasarımı da fiyatta belirleyici unsur sayılıyor. Tüm bunlar odağında spesifik bir tabela fiyatı vermek mümkün olmasa da ekibimizin, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle bütçenize en uygun totem tabela fiyatları sunacağından emin olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin, merak ettiğiniz her konuda bilgi alışverişi yapın.

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !