İstanbul Güngören KUMLU FOLYO

İstanbul Güngören

Buzlu Folyo Cam Giydirme: Şık ve İşlevsel

Buzlu folyo cam giydirme tasarımları, kurumsal yaşamın vazgeçilmez uygulamalarından biri. Ofisleri birbirinden ayırmak, ofislere hem şeffaf hem de mahremiyet alanı sunmak amacıyla buzlu folyo cam kaplama tercih ediliyor. Buzlu cam ofisler, çok daha şık ve modern göründüğü için ofis dekorasyon çalışmalarında sıkıcı duvarlar, bölmeler yerine buzlu cam ofis duvarları tercih ediliyor. Buzlu cam aynı zamanda cam kumlama ismiyle de biliniyor.

Birden fazla ofisin yer aldığı yapılarda, iç mekâna ferah ve modern bir atmosfer kazandırmak amacıyla buzlu folyo cam giydirme uygulanmış ofisler kullanılıyor. İç tasarıma yön veren ofislerde koyu renkler, betonarme malzemeler kullanıldığında karanlık bir atmosfer oluşuyor. Cam ofisler ise aydınlık ve yenilikçi görünüyor. Tam anlamıyla şeffaf bir cam ofis olmasını önlemek, çalışanlara rahat bir alan sunmak amacıyla camlara buzlu folyo giydirme yapılıyor. 

Kurumsal imaj çalışmasında buzlu folyo tasarımları

Buzlu folyo cam giydirme projeleri kurumsal alanlarda tercih ediliyor. Plaza ve gökdelen yapılarda ofislerin giydirme cam duvarlardan oluştuğunu mutlaka fark etmişsinizdir. Daha ilk anda modern görüntüsüyle ve şık duruşuyla dikkat çeken bu ofisler, yaratıcı ve özgün bir folyo çalışmasıyla tasarlandığında ortaya şık ofisler çıkıyor. İş yerlerinde oluşturulmak istenilen kurumsal imaj için kartvizit tasarımından tabela seçimine, tabeladan ofis dekorasyonuna kadar her şeyin önemli olduğu biliniyor. Buzlu folyo cam giydirme uygulamaları, tasarım gücüyle dekorasyonu güçlendiriyor, saygın bir imaj için gerekli zemini hazırlıyor.

En Şık Buzlu Folyo Cam Kaplama Hizmetleri

Folyo cam kaplama tasarımları dekoratif olduğu için tercih ediliyor, uzun ömürlü olduğu içinse ekonomik sayılıyor. Buzlu camlar, kurumsal tasarımı destekliyor, bir kez yapılarak çok uzun yıllar kullanılabiliyor. Tabela, ofis tasarımı, reklam, cam giydirme uygulamaları gibi birçok hizmette şık ve ekonomik çözümler talep ediliyor. Buzlu folyo cam giydirme yaptırırken önce tasarıma sonra fiyata odaklanmak gerekiyor. Kötü bir çalışmanın kısa süreli ve olumsuz etki yaratacağı bilinmelidir. İş yaşamında imaj her şeydir kuralı hala geçerliliğini koruyor. İşbu sebeple cam giydirme çalışmalarında kaliteli tasarım öncelikli olmalıdır.

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !