İstanbul Kadıköy IŞIKLI TABELA

İstanbul Kadıköy

Işıklı tabela; aydınlatma sistemleriyle desteklenmiş tabela türüdür. Yol boyunca sıralanan işletmelerde, AVM’leri dolduran mağazalarda, markaların yer aldığı ticari bölgelerde, mahalle aralarındaki küçük işletmelerde kısacası yaşamın her yerinde boy gösteren ticari alanlarda ışıklı tabela modelleri görebilirsiniz. Günışığı etkisini yitirmeye başladıktan sonra, akşam karanlığı çöktüğünde kendini gösteren ışıklandırmalar, tabelanın daha ilgi çekici olmasını sağlıyor. Işıklı tabelalar şüphesiz cezbedici görüntüsüyle hedef kitlenin odak merkezine giriyor, potansiyel müşteriler için ise “buradayız” mesajı veriyor. Işıklarla bezeli bir tabelanın rakiplerinden sıyrılması daha kolay olduğundan tabela modelleri arasında ışıklı modeller biraz daha popüler kabul ediliyor.

Işıklı Tabelanın İşletme ve Markalara Etkisi

Işıklı tabela çeşitleri küçük ya da büyük fark etmiyor; işletmelere olumlu etkiler kazandırıyor. Her şeyden önce işletmelere şık bir görüntü oluşturuyor, imajını destekliyor, işletmenin prestijini artırıyor. Öte yandan tüketicilerin ilgisini cezbetmeyi sağlıyor.

Şöyle düşünün: Kıyafet, aksesuar gibi birçok gereksinimin satıldığı birden fazla mağazanın yol kenarında yan yana dizildiğini varsayalım. İçlerinden yalnızca biri ışıklı tabela kullanıyor. O yolu kullanan yaya ya da araç sahiplerinin dikkatini çeken ilk mağaza hangisi olur? Elbette ışıklı tabela kullanan mağaza. İşte bu ilgiyi çekebilmek için ışıklandırmanın gücünden yararlanılıyor, şık ve hedef odaklı tabelalar tercih ediliyor.

Işıklı bir tabela, bazen sadece tüketicilerin dikkatini çektiği için marka – işletme ismiyle ilgili zihinlerde aşinalık yaratıyor, güven duygusunu tüketiciye aşılıyor. İlgi çekmekle birlikte güven veren bir işletme, marka olabilmek rekabet piyasasının yoğun olduğu bir çağda çok ama çok önemlidir.

Işıklı Tabela Modelleri ve Fiyatları

Işıklı tabela modelleri her işletmede farklı tasarımlarla sergileniyor. İşletmenin faaliyet alanı, tasarım talepleri, tabela ölçüleri, tabela bütçesi gibi spesifik unsurlar hem tabela modelini hem de tabela fiyatlarını doğrudan etkiliyor, belirleyicilik sağlıyor. Işıklı tabela fiyatları ile ilgili net bir fiyat vermek sizi yanıltmak olur. Çünkü tabela çeşitlerinde müşteriye özel çözümler sunuyor, müşteriye özel fiyat teklifleri hazırlıyoruz. Tabelanızın ölçüleri ve tasarımına bağlı olarak net fiyat alabilirsiniz. Bu konuda bizimle iletişime geçerek şeffaf bilgi alabilir, bütçenize en uygun ışıklı tabela modellerinden yararlanabilirsiniz. 

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !