İstanbul Kadıköy IŞIKSIZ TABELA

İstanbul Kadıköy

Işıksız tabela; herhangi bir aydınlatma sisteminin kullanılmadığı tabela türüdür. Işıksız tabela denince akıllara düz, sıradan, standart bir tabela modeli geliyor ancak öyle değil. Tüm tabela çeşitlerinde olduğu gibi ışıksız modellerde de tasarımın gücü ortaya çıkıyor. Etkileyici bir tabela tasarımının ekstra ışığa ihtiyacı olmuyor. Doğru tasarım ve doğru tabela montajı ile başarılı bir görüntü elde etmek mümkün.

Işıksız tabela çeşitleri, tüm sektörlerde küçük – orta – büyük ölçekli işletmeler, markalar, girişimler ve hatta dernek – vakıf gibi kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda dahi aktif kullanıma sahip. Tabelanın işletme ismini net bir şekilde yansıtması, istenilen tasarım özelliklerini taşıması çoğu zaman yeterli sayılıyor.

Işıksız Tabelanın Avantajları

Onlarca farklı tabela çeşitleri varken neden ışıksız tabela tercih edilir? Işıksız tabelaların avantajı nelerdir? Işıksız tasarıma sahip tabela özellikleri nelerdir? Birlikte inceleyelim;

Dış etkenlere dirençlidir

Işıksız tabela yağmur, fırtına, dolu gibi mevsim etkileriyle birlikte darbeye karşı da dirençlidir. Tabelanız yıl boyunca asılı olduğu yerde ilk günkü görünümünü korur, istenilen etkiyi sunmaya devam eder. Bu anlamda çok dayanıklı ve uzun ömürlü bir tabela türüdür.

Bakım ve onarımı kolaydır

Tabelalar yerine asıldıktan sonra periyodik olarak bakım ister, yeri geldiğinde ise onarıma ihtiyaç duyar. Işıksız tabela modelleri her ne kadar dayanıklılığıyla öne çıksa da istisnai durumlar olabilir ve tabela bakıma ihtiyaç duyabilir. Böyle durumlarda tabelanızı kısa sürede onarabiliyoruz.

İstenildiğinde değişime açıktır

Işıklı tabela ışıksız tasarımlara göre daha dikkat çekicidir. Çeşitli sebeplerden ötürü ışıksız tabela tercih eden işletmeler, daha sonra tabelasını aydınlatma şansına sahip. Işıksız tabelanın ışıklıya çevrilebilir olması işlevselliği artırır, yenilik – değişiklik ihtiyacını karşılar.

Işıksız tabelaların tasarımı, montajı, bakımı, onarımı her şeyi pratiktir. Tabelanın gövdesi yağmura, güneşe, doluya dayanıklı olduğu için paslanmaz, ömürlük kullanım vadeder. Işıksız bir tasarım tercih edenler, pişman olmaz, tabelanın işletmesine kazandırdıklarının keyfini sürer.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

Gebze Reklam Tabela Firmaları

Gebze Reklam Tabela Firmaları Tabela,bir işletmenin reklamını yapmaya,görünmesini ve bulunmasını sağlamaya yarayan en önemli enstrümanlardan biridir.

Devamını Oku

Gebze Galvaniz Lazer Kesim

Gebze Galvaniz Fiber Lazer Kesim Galvaniz, 450 ila 455 derecede eritilmiş çinkoya batırılan çelik kaplama malzemedir. Aşamalı işlemlerden geçen ve sonunda yeni bir yüzeye sahip olan materyal galvaniz olarak bilinir.

Devamını Oku

Gebze Alüminyum Lazer Kesim

Gebze Alüminyum Lazer Kesim Alüminyum lazer makinası lazer ışınlarının malzemeyi amaca uygun kesmesini ve şekillenmesini sağlıyor. Lazer ışınları yoğun gücü sayesinde doğrudan malzemeye odaklanarak kesim işleminin gerçekleşmesine yardım ediyor.

Devamını Oku

Gebze Reklam Baskı Merkezi

Gebze Reklam Baskı Merkezi Gebze dijital baskı merkezi reklam – tabela ürünlerinde üstün kalitede hizmet sunarak 81 ile ulaşmayı başarıyor. İşletmelerin tabela – reklam – baskı taleplerini karşılayan Gebze firmaları, modern tasarımların kaliteyle buluşmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Neon Tabela

Neon Tabela: Modern, güçlü ve cezbedici tabela modelleri Neon tabela dikkat çekici, renkli, yaratıcı, hayal gücünün sınırlarını zorlayan güzelliği ile başta gece kulüpleri olmak üzere artık her yerde karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları İş güvenliği ikaz levhaları aktif faaliyet gösteren her yerde bulunmak zorundadır.

Devamını Oku

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları Bugün sizlerle arazi tabelalarıyla ilgili bir makale paylaşmak istiyorum. Arazi tabelaları, dış mekanlarda kullanılan özel tabelalardır ve önemli bir iletişim aracıdır.

Devamını Oku

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı Günümüzde reklam ve tabela sektörü, şehirlerin sokaklarını süsleyen ve dikkat çeken bir görsel şölen sunan önemli bir endüstri haline gelmiştir.

Devamını Oku

Dış Cephe Tabela Fiyatları

Dış Cephe Tabela Fiyatları Dış cephe tabelaları işletmelerin tanıtımında oldukça önemli bir rol oynar.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !