İstanbul Kağıthane DİJİTAL BASKI

İstanbul Kağıthane

Dijital Folyo Baskı

Modern çağda her şey çok hızlı tüketiliyor, ticari yaşamdaki rekabet gün geçtikçe hızlanıyor. Böyle bir döngüde reklam – pazarlama çalışmalarının en kaliteli şekilde sürmesi önem taşıyor. Dijital folyo baskı, kalitesi ve yüksek ilgi çekiciliği ile küçük işletmelerden küresel markalara kadar çok geniş bir müşteri kitlesine rekabet üstünlüğü sağlıyor. Dijital folyo baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların, özel bir yazıcı yardımıyla folyo üzerine bastırılması anlamına geliyor. Canlı renkleri, özgün tasarımları ile folyo baskı örnekleri fazlasıyla cezbedici bir görünüme sahip. İşletmelerin dış yüzeyindeki giydirmeler, ürün ambalajları, reklam ürünleri folyo baskı ile hazırlanabiliyor. Folyo baskının dekoratif görüntüsü, işletmelerin dekorasyonunu da destekliyor, zengin ve farklı bir atmosfer kazandırıyor.

Dijital Folyo Baskının Kullanım Alanları ve Avantajları

Dijital folyo baskı için kullanım alanları neredeyse sınırsızdır. Vitrin tasarımları, fuar stantları, cam giydirme, indirim – kampanya duyuruları, tabela, yüzey kaplama, araç kaplama, ev ve iş yerlerinin iç – dış mekân dekorasyonu gibi alanlarda folyo baskı tercih ediliyor. Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tüm tasarımların baskıya dönüşebilmesini sağlıyor, kullanılacak alana göre ölçülendiriyor. Örneğin, bir kuaför cam kaplamasını dijital folyo ile yaptırabilir. Öte yandan bir restoran iç ve dış dekorasyonda yine folyo baskı kullanabilir.

Dijital folyo baskının avantajları ise şöyledir;

Dijital Folyo Baskı Fiyatları

Dijital baskı çeşitleri çok yönlü özellikleriyle sektörün gelişiminde ciddi rol oynuyor. Tasarım ve üretim ekipleri, dijital folyo baskı çalışmalarında maksimum verim alıyor. Müşteriler ise hem hızlı sonuç alıyor hem uygun fiyat dijital baskı hizmetinden yararlanıyor. Dijital folyo baskı fiyatları için elbette net bir şey söylemek mümkün değil. Çünkü poster, billboard, cam – araç giydirme, stant giydirme, afiş, tabela, iç – dış mekân dekorasyonu, cephe kaplaması gibi çok zengin bir alanda kullanılıyor, her siparişin içeriği farklı oluyor. Siparişe özel fiyat teklifi sunulduğundan lütfen bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !