İstanbul Küçükçekmece AHŞAP TABELA

İstanbul Küçükçekmece

Ahşap tabela, doğallığı ve samimi görüntüsü ile birçok işletmenin tabela tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor. Ahşabın doğal dokusu, işlemeye uygun yapısı ve zengin tasarım seçenekleri ile işletmeye, markaya, kişiye özel ahşap tabela tasarımları yapılabiliyor. Ahşap hem iç hem de dış mekân tasarımlarında aktif kullanılabilen bir malzeme. Mobilyalarda, zemin ve duvar kaplamalarında ahşaptan sıklıkla yararlanılıyor, ahşap odağında bir dekorasyon tasarlanıyor. Dekorasyona uyum sağlaması adına ahşap tabela modelleri de tasarım serisine ekleniyor, doğal dokusuyla fark yaratıyor. Kafe, restoran, ofis, otel, küçük işletmeler, sanat merkezleri, galeriler, tasarım atölyeleri, otantik tasarıma sahip mekanlar ve daha birçok yer özgünlüğüyle dikkat çeken ahşap tasarım tabela modelleri tercih ediyor.

Dekoratif Ahşap Tabela Modelleri

Dekoratif, şık ahşap tabela tasarımları kendi içinde çeşitlere ayrılıyor. İşte detaylar;

Ahşap oyma tabela

Oyma tabela modelleri genellikle ahşap tasarımlarda öne çıkıyor. Ahşabın yumuşak ve şekillendirilebilir yapısı, istenilen tasarıma zemin oluşturuyor, özgün tabela tasarımları hazırlanıyor.

Ahşap kompozit tabela

Alüminyum kaplama polietilen tabakaların kullanılarak tasarlandığı kompozit tabela, ahşap görünümünde tasarlanabiliyor. Bu yüzden ahşap desenli tabelalara ahşap kompozit tabela deniliyor. Aslında ana malzeme bir çeşit plastik sayılıyor ancak görüntü tamamen ahşabı temsil ediyor. İşbu sebeple ahşap tabela taleplerinde kompozit tabeladan bahsediliyor.

Kütük tabela

Ağaç kütüklerinden birçok ürün yapılıyor, tabela bu birçok ürün arasında en popüler olanı. Çünkü yuvarlak, dikdörtgen, asimetrik formlardaki kütük üstüne oyma ya da kabartma şeklinde işletme adını yazdırmak çok trend. Ahşap kütük tabela modelleri bu anlamda çok yaratıcı ve özgün.

Kişiye özel tabela

Ahşap tabela çeşitleri özgün tasarımlarla hazırlanıyor. İşletmeler, ahşap gibi doğal bir malzeme tercih ederken tasarımın da doğal ve kişiye özgü olmasını arzu ediyor. Ahşap tasarım tabelalarda bu beklenti tamamen karşılanıyor.

Ahşap Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları materyale bağlı olarak farklılık gösteriyor. Ahşap tabela fiyatları, tamamen özgün bir el işçiliğini kapsıyor. Fiyat vermek yanıltıcı olur, bütçe problemleri yaratabilir. Tabela tercihiniz ahşaptan yanaysa bu konuda nasıl bir şey istediğinizi anlatmanız tabela fiyatı konusunda daha net bilgiler almanıza yardımcı olabilir. Bütçenize uygun ahşap tabela siparişi verebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

Gebze Reklam Tabela Firmaları

Gebze Reklam Tabela Firmaları Tabela,bir işletmenin reklamını yapmaya,görünmesini ve bulunmasını sağlamaya yarayan en önemli enstrümanlardan biridir.

Devamını Oku

Gebze Galvaniz Lazer Kesim

Gebze Galvaniz Fiber Lazer Kesim Galvaniz, 450 ila 455 derecede eritilmiş çinkoya batırılan çelik kaplama malzemedir. Aşamalı işlemlerden geçen ve sonunda yeni bir yüzeye sahip olan materyal galvaniz olarak bilinir.

Devamını Oku

Gebze Alüminyum Lazer Kesim

Gebze Alüminyum Lazer Kesim Alüminyum lazer makinası lazer ışınlarının malzemeyi amaca uygun kesmesini ve şekillenmesini sağlıyor. Lazer ışınları yoğun gücü sayesinde doğrudan malzemeye odaklanarak kesim işleminin gerçekleşmesine yardım ediyor.

Devamını Oku

Gebze Reklam Baskı Merkezi

Gebze Reklam Baskı Merkezi Gebze dijital baskı merkezi reklam – tabela ürünlerinde üstün kalitede hizmet sunarak 81 ile ulaşmayı başarıyor. İşletmelerin tabela – reklam – baskı taleplerini karşılayan Gebze firmaları, modern tasarımların kaliteyle buluşmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Neon Tabela

Neon Tabela: Modern, güçlü ve cezbedici tabela modelleri Neon tabela dikkat çekici, renkli, yaratıcı, hayal gücünün sınırlarını zorlayan güzelliği ile başta gece kulüpleri olmak üzere artık her yerde karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları İş güvenliği ikaz levhaları aktif faaliyet gösteren her yerde bulunmak zorundadır.

Devamını Oku

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları Bugün sizlerle arazi tabelalarıyla ilgili bir makale paylaşmak istiyorum. Arazi tabelaları, dış mekanlarda kullanılan özel tabelalardır ve önemli bir iletişim aracıdır.

Devamını Oku

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı Günümüzde reklam ve tabela sektörü, şehirlerin sokaklarını süsleyen ve dikkat çeken bir görsel şölen sunan önemli bir endüstri haline gelmiştir.

Devamını Oku

Dış Cephe Tabela Fiyatları

Dış Cephe Tabela Fiyatları Dış cephe tabelaları işletmelerin tanıtımında oldukça önemli bir rol oynar.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !