İstanbul Sultanbeyli UV BASKI

İstanbul Sultanbeyli

UV Baskı Nedir? Özellikleri Nelerdir?

UV Baskı tekniği, mürekkebin ultraviyole ışınlarının etkisiyle anında kuruyan, kaliteli sonuç veren baskı türüdür. Dijital reklam çalışmalarında sıklıkla kullanılan UV baskı, tüm yüzeylerde kullanılabilen bir baskı çeşididir. Ultraviyole baskı çalışmalarında teknolojik özellikleriyle öne çıkan özel bir yazıcı kullanılır. Reklam ve tabela sektöründe dijital baskı yöntemi olarak tercih edilen UV, özellikleri bakımından avantajlıdır. İşte UV baskının özellikleri;

  • Özel bir mürekkep kullanılır. Bu mürekkep her zemin/yüzey için uygundur.
  • Mürekkebin kuruması beklenmez, anında kurur. Ek bir işlem maliyeti sunmaz.
  • Özel bir yazıcı ile baskı yapılır.
  • Canlı renkler kullanılır. UV baskı, renk kalitesini düşürmez aksine tüm canlılığını öne çıkarır.
  • Çevre dostu bir baskı türüdür. Etrafa zararlı maddeler yaymaz.
  • UV baskıda yüzey ve malzeme kısıtlaması yoktur; kâğıt, karton, cam, plastik, akrilik, yapışkanlı yüzeylerde kullanılabilir.

UV Baskının Avantajları ve Kullanım Alanları

UV baskı, geleneksel değil modern bir baskı türüdür. Bu nedenle hızlı, pratik, donanımlı ve yüksek performanslı bir baskı çalışması yürütülür. Ultraviyole ışınları, baskının kalitesini artırdığı için çıkan sonuçlar yüksek bir dayanıklılığa sahiptir. Çok hızlı kuruduğu için zaman yönetiminde avantaj sağlar, proje teslimatında gecikme yaşanmasına izin vermez. Baskılarda renk kalitesi çoğu zaman bir tık düşerken, UV baskı türünde renkler tüm canlılığını korur. UV baskının en avantajlı yönü ise maliyetidir. Yüksek maliyete sahip olmadığı için dijital reklam çalışmalarında ekonomik hizmet alımını sağlar, müşteri ve üreticiye düşük maliyet avantajı kazandırır. UV baskının kullanım alanları yine hizmet yelpazesini genişlettiği için avantaj sağlar. Cam yüzey, ahşap yüzey, seramik yüzey, taş yüzey, etiket yüzey, plastik yüzey, akıllı cihaz ve elektronik ürün yüzeyleri bu baskı türüne uygundur.

Kaliteli ve Hesaplı UV Baskı Hizmetleri

UV baskı ücretleri, baskı türünün gelişmiş özellikleri ve uygun maliyeti sebebiyle çok geniş bir bütçe aralığına hitap ediyor. UV baskı siparişi verirken finansal açıdan sıkışıklık hissetmeden, bütçe hesaplamalarında zorlanmadan hareket edebilirsiniz. Nasıl bir baskı istediğinize karar vermeniz ve sipariş detaylarını belirtmeniz yeterlidir. Kısa sürede baskılarınız hazırlanır ve teslim edilir. UV baskı fiyatları hakkında bilgi almak ya da sipariş oluşturmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

Gebze Reklam Tabela Firmaları

Gebze Reklam Tabela Firmaları Tabela,bir işletmenin reklamını yapmaya,görünmesini ve bulunmasını sağlamaya yarayan en önemli enstrümanlardan biridir.

Devamını Oku

Gebze Galvaniz Lazer Kesim

Gebze Galvaniz Fiber Lazer Kesim Galvaniz, 450 ila 455 derecede eritilmiş çinkoya batırılan çelik kaplama malzemedir. Aşamalı işlemlerden geçen ve sonunda yeni bir yüzeye sahip olan materyal galvaniz olarak bilinir.

Devamını Oku

Gebze Alüminyum Lazer Kesim

Gebze Alüminyum Lazer Kesim Alüminyum lazer makinası lazer ışınlarının malzemeyi amaca uygun kesmesini ve şekillenmesini sağlıyor. Lazer ışınları yoğun gücü sayesinde doğrudan malzemeye odaklanarak kesim işleminin gerçekleşmesine yardım ediyor.

Devamını Oku

Gebze Reklam Baskı Merkezi

Gebze Reklam Baskı Merkezi Gebze dijital baskı merkezi reklam – tabela ürünlerinde üstün kalitede hizmet sunarak 81 ile ulaşmayı başarıyor. İşletmelerin tabela – reklam – baskı taleplerini karşılayan Gebze firmaları, modern tasarımların kaliteyle buluşmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Neon Tabela

Neon Tabela: Modern, güçlü ve cezbedici tabela modelleri Neon tabela dikkat çekici, renkli, yaratıcı, hayal gücünün sınırlarını zorlayan güzelliği ile başta gece kulüpleri olmak üzere artık her yerde karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları İş güvenliği ikaz levhaları aktif faaliyet gösteren her yerde bulunmak zorundadır.

Devamını Oku

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları Bugün sizlerle arazi tabelalarıyla ilgili bir makale paylaşmak istiyorum. Arazi tabelaları, dış mekanlarda kullanılan özel tabelalardır ve önemli bir iletişim aracıdır.

Devamını Oku

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı Günümüzde reklam ve tabela sektörü, şehirlerin sokaklarını süsleyen ve dikkat çeken bir görsel şölen sunan önemli bir endüstri haline gelmiştir.

Devamını Oku

Dış Cephe Tabela Fiyatları

Dış Cephe Tabela Fiyatları Dış cephe tabelaları işletmelerin tanıtımında oldukça önemli bir rol oynar.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !