Kocaeli Başiskele UV BASKI

Kocaeli Başiskele

UV Baskı Nedir? Özellikleri Nelerdir?

UV Baskı tekniği, mürekkebin ultraviyole ışınlarının etkisiyle anında kuruyan, kaliteli sonuç veren baskı türüdür. Dijital reklam çalışmalarında sıklıkla kullanılan UV baskı, tüm yüzeylerde kullanılabilen bir baskı çeşididir. Ultraviyole baskı çalışmalarında teknolojik özellikleriyle öne çıkan özel bir yazıcı kullanılır. Reklam ve tabela sektöründe dijital baskı yöntemi olarak tercih edilen UV, özellikleri bakımından avantajlıdır. İşte UV baskının özellikleri;

  • Özel bir mürekkep kullanılır. Bu mürekkep her zemin/yüzey için uygundur.
  • Mürekkebin kuruması beklenmez, anında kurur. Ek bir işlem maliyeti sunmaz.
  • Özel bir yazıcı ile baskı yapılır.
  • Canlı renkler kullanılır. UV baskı, renk kalitesini düşürmez aksine tüm canlılığını öne çıkarır.
  • Çevre dostu bir baskı türüdür. Etrafa zararlı maddeler yaymaz.
  • UV baskıda yüzey ve malzeme kısıtlaması yoktur; kâğıt, karton, cam, plastik, akrilik, yapışkanlı yüzeylerde kullanılabilir.

UV Baskının Avantajları ve Kullanım Alanları

UV baskı, geleneksel değil modern bir baskı türüdür. Bu nedenle hızlı, pratik, donanımlı ve yüksek performanslı bir baskı çalışması yürütülür. Ultraviyole ışınları, baskının kalitesini artırdığı için çıkan sonuçlar yüksek bir dayanıklılığa sahiptir. Çok hızlı kuruduğu için zaman yönetiminde avantaj sağlar, proje teslimatında gecikme yaşanmasına izin vermez. Baskılarda renk kalitesi çoğu zaman bir tık düşerken, UV baskı türünde renkler tüm canlılığını korur. UV baskının en avantajlı yönü ise maliyetidir. Yüksek maliyete sahip olmadığı için dijital reklam çalışmalarında ekonomik hizmet alımını sağlar, müşteri ve üreticiye düşük maliyet avantajı kazandırır. UV baskının kullanım alanları yine hizmet yelpazesini genişlettiği için avantaj sağlar. Cam yüzey, ahşap yüzey, seramik yüzey, taş yüzey, etiket yüzey, plastik yüzey, akıllı cihaz ve elektronik ürün yüzeyleri bu baskı türüne uygundur.

Kaliteli ve Hesaplı UV Baskı Hizmetleri

UV baskı ücretleri, baskı türünün gelişmiş özellikleri ve uygun maliyeti sebebiyle çok geniş bir bütçe aralığına hitap ediyor. UV baskı siparişi verirken finansal açıdan sıkışıklık hissetmeden, bütçe hesaplamalarında zorlanmadan hareket edebilirsiniz. Nasıl bir baskı istediğinize karar vermeniz ve sipariş detaylarını belirtmeniz yeterlidir. Kısa sürede baskılarınız hazırlanır ve teslim edilir. UV baskı fiyatları hakkında bilgi almak ya da sipariş oluşturmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !