Kocaeli Gölcük İNŞAAT ve ARAZİ TABELASI

Kocaeli Gölcük

İnşaat tabelası ya da şantiye tabelası, inşaatın başlangıcından bitimine kadar kullanılan ve inşaat projesinin detaylarını, bitmiş halini resimleyen tabela türüdür. İnşaat çalışmalarında tabela çok önemlidir çünkü söz konusu projenin daireleri henüz temelden satılmaya başlanıyor. Proje tabelaları, inşaat bittikten sonraki detayları yansıtıyor; dairelerin içi, binanın içi, bina bahçesi, binanın özellikleri inşaat tabelası görsellerinden öğreniliyor. Cezbedici bir tabela tasarımı ile her şeyi iyi yansıtmak, daire satışlarını olumlu yönde etkiliyor. İnşaat tabelası birkaç farklı çeşide sahiptir. Projenin bitimini gösteren tabelalar, tanıtıcı – pazarlayıcı tabela görevi görüyor. İnşaat şirketinin ismini temsil eden tabelalar ise marka vurgusu yapıyor, sadece şirket ismiyle hazırlanıyor.

İnşaat Tabelası Çeşitleri

İnşaat tabelası çeşitleri; güvenlik, yönetmelik ve şantiye tabelası olmak üzere üç ana grupta tasarlanıyor. İnşaatların üç tabelaya da ihtiyacı olduğundan çoğu zaman hepsi aynı anda sipariş ediliyor.

Şantiye tabelası

Şantiye tabelası, yüklenici firmanın yaptırmakla yükümlü olduğu tabela türüdür. Projenin başlangıç ve teslim tarihi bu tabelada yer alır. Ayaklı panel formunda bir tabela tasarımı kullanılır.

İnşaat güvenlik tabelası

İnşaatlar riskin çok yüksek olduğu tehlikeli çalışma alanlarına girer. Her inşaat projesinde inşaat güvenlik tabelası bulundurulur. Bu tabela, işçilerin ve şantiyeyi ziyaret edecek kişilerin uyması gereken kuralları içerir.

Şantiye yönetmeliği tabelası

Şantiye yönetmeliği tabelası yine inşaatın başlangıç tarihini, bitiş tarihini, yüklenici firmanın adını, proje bedelini, süreyi, idareyi ve benzeri birçok bilgiyi içeren tabela türüdür.

İnşaat tabelası çeşitleri, nasıl tasarlanırsa tasarlansın, tabelada yüklenici inşaat şirketinin adı – logosu mutlaka yer alır. İşbu sebeple tabela tasarımı her şeyi kapsayacak nitelikte, yüksek ve geniş ebatlarda tasarlanır.

İnşaat Tabelası Fiyatları

İnşaat tabelaları genellikle benzer tasarımlara sahip olsa da ölçüler ve kullanılan malzemelerde farklılıklar muhakkak oluyor. İnşaat tabelası fiyatları bu sebeplerle net ifade edilemiyor. Bir tabelaya ihtiyaç duyup bizi aradığınızda, ekibimiz sizden kullanım alanından ölçüye, ölçüden tasarım beklentinize kadar birçok bilgiyi öğrendikten sonra kabaca fiyat verebilir. Tabela fiyatlarıyla ilgili net bilgi için detaylı görüşmek gerekiyor. Bu konuda bilgi akışı isterseniz bizimle iletişime geçebilir hem fiyat hem de malzeme bilgisi alabilirsiniz

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !