Organize Sanayiler Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi IŞIKLI TABELA

Organize Sanayiler Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi

Işıklı tabela; aydınlatma sistemleriyle desteklenmiş tabela türüdür. Yol boyunca sıralanan işletmelerde, AVM’leri dolduran mağazalarda, markaların yer aldığı ticari bölgelerde, mahalle aralarındaki küçük işletmelerde kısacası yaşamın her yerinde boy gösteren ticari alanlarda ışıklı tabela modelleri görebilirsiniz. Günışığı etkisini yitirmeye başladıktan sonra, akşam karanlığı çöktüğünde kendini gösteren ışıklandırmalar, tabelanın daha ilgi çekici olmasını sağlıyor. Işıklı tabelalar şüphesiz cezbedici görüntüsüyle hedef kitlenin odak merkezine giriyor, potansiyel müşteriler için ise “buradayız” mesajı veriyor. Işıklarla bezeli bir tabelanın rakiplerinden sıyrılması daha kolay olduğundan tabela modelleri arasında ışıklı modeller biraz daha popüler kabul ediliyor.

Işıklı Tabelanın İşletme ve Markalara Etkisi

Işıklı tabela çeşitleri küçük ya da büyük fark etmiyor; işletmelere olumlu etkiler kazandırıyor. Her şeyden önce işletmelere şık bir görüntü oluşturuyor, imajını destekliyor, işletmenin prestijini artırıyor. Öte yandan tüketicilerin ilgisini cezbetmeyi sağlıyor.

Şöyle düşünün: Kıyafet, aksesuar gibi birçok gereksinimin satıldığı birden fazla mağazanın yol kenarında yan yana dizildiğini varsayalım. İçlerinden yalnızca biri ışıklı tabela kullanıyor. O yolu kullanan yaya ya da araç sahiplerinin dikkatini çeken ilk mağaza hangisi olur? Elbette ışıklı tabela kullanan mağaza. İşte bu ilgiyi çekebilmek için ışıklandırmanın gücünden yararlanılıyor, şık ve hedef odaklı tabelalar tercih ediliyor.

Işıklı bir tabela, bazen sadece tüketicilerin dikkatini çektiği için marka – işletme ismiyle ilgili zihinlerde aşinalık yaratıyor, güven duygusunu tüketiciye aşılıyor. İlgi çekmekle birlikte güven veren bir işletme, marka olabilmek rekabet piyasasının yoğun olduğu bir çağda çok ama çok önemlidir.

Işıklı Tabela Modelleri ve Fiyatları

Işıklı tabela modelleri her işletmede farklı tasarımlarla sergileniyor. İşletmenin faaliyet alanı, tasarım talepleri, tabela ölçüleri, tabela bütçesi gibi spesifik unsurlar hem tabela modelini hem de tabela fiyatlarını doğrudan etkiliyor, belirleyicilik sağlıyor. Işıklı tabela fiyatları ile ilgili net bir fiyat vermek sizi yanıltmak olur. Çünkü tabela çeşitlerinde müşteriye özel çözümler sunuyor, müşteriye özel fiyat teklifleri hazırlıyoruz. Tabelanızın ölçüleri ve tasarımına bağlı olarak net fiyat alabilirsiniz. Bu konuda bizimle iletişime geçerek şeffaf bilgi alabilir, bütçenize en uygun ışıklı tabela modellerinden yararlanabilirsiniz. 

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

Gebze Reklam Tabela Firmaları

Gebze Reklam Tabela Firmaları Tabela,bir işletmenin reklamını yapmaya,görünmesini ve bulunmasını sağlamaya yarayan en önemli enstrümanlardan biridir.

Devamını Oku

Gebze Galvaniz Lazer Kesim

Gebze Galvaniz Fiber Lazer Kesim Galvaniz, 450 ila 455 derecede eritilmiş çinkoya batırılan çelik kaplama malzemedir. Aşamalı işlemlerden geçen ve sonunda yeni bir yüzeye sahip olan materyal galvaniz olarak bilinir.

Devamını Oku

Gebze Alüminyum Lazer Kesim

Gebze Alüminyum Lazer Kesim Alüminyum lazer makinası lazer ışınlarının malzemeyi amaca uygun kesmesini ve şekillenmesini sağlıyor. Lazer ışınları yoğun gücü sayesinde doğrudan malzemeye odaklanarak kesim işleminin gerçekleşmesine yardım ediyor.

Devamını Oku

Gebze Reklam Baskı Merkezi

Gebze Reklam Baskı Merkezi Gebze dijital baskı merkezi reklam – tabela ürünlerinde üstün kalitede hizmet sunarak 81 ile ulaşmayı başarıyor. İşletmelerin tabela – reklam – baskı taleplerini karşılayan Gebze firmaları, modern tasarımların kaliteyle buluşmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Neon Tabela

Neon Tabela: Modern, güçlü ve cezbedici tabela modelleri Neon tabela dikkat çekici, renkli, yaratıcı, hayal gücünün sınırlarını zorlayan güzelliği ile başta gece kulüpleri olmak üzere artık her yerde karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları

İş Güvenliği Tünelleri İkaz Levhaları İş güvenliği ikaz levhaları aktif faaliyet gösteren her yerde bulunmak zorundadır.

Devamını Oku

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları

Arazi Tabelası, Özellikleri, Kullanım Alanları Bugün sizlerle arazi tabelalarıyla ilgili bir makale paylaşmak istiyorum. Arazi tabelaları, dış mekanlarda kullanılan özel tabelalardır ve önemli bir iletişim aracıdır.

Devamını Oku

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı

Gebze' de İlgi Çeken Tabela Yapımı Günümüzde reklam ve tabela sektörü, şehirlerin sokaklarını süsleyen ve dikkat çeken bir görsel şölen sunan önemli bir endüstri haline gelmiştir.

Devamını Oku

Dış Cephe Tabela Fiyatları

Dış Cephe Tabela Fiyatları Dış cephe tabelaları işletmelerin tanıtımında oldukça önemli bir rol oynar.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !