Organize Sanayiler Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi GEMBA EVİ - FABRİKA PANOLARI

Organize Sanayiler Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi

Gemba Evi şirketinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirmek, iyileştirme planının önemli bir parçasıdır. Gemba Evi, şirket liderlerinin çalışanlarıyla bağlantı kurarken iş süreçleri ve prosedürleri hakkında özgün bir bakış açısı kazanmalarına yardımcı olur.

 

İster bir bölüm amiri, bölüm müdürü, fabrika müdürü veya müdür olun, zorluk aynıdır: işin yapıldığı yere gidin ve işinizin nasıl çalıştığını gözlemleyin - büyük resimden küçük ayrıntılara.

 

Gemba Evi Yalın, israfı azaltmaya ve her bir şirket sürecinin katma değerini en üst düzeye çıkarmaya odaklanan bir üretim ilkesidir. "Gemba" terimi, "gerçek yer" anlamına gelen Japonca bir kelimedir.  Gemba Evi sadece şirket süreçlerini ve verilerini değerlendirmek değil, değer oluşturmak için gerçek bir alan oluşturur.

 

Bir Gemba evi nasıl yapılacağına planlarken, ürün üzerinde doğru konumları, firma özelindeki sorunlar, insanlara ve araçlara sahip olmak çok önemlidir. Size özel üretilen ürün üzerinde istediğiniz tasarım en iyi şekilde oluşturulacaktır.

 

Gemba Panosu Özellikleri

 

Döner sistemi sayesinde üretim hatlarının kullanılabilir. Operatörler için ergonomik kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

gemba evi 4 köşeli olarak tasarlanmıştır. Her alan için ayrı bir bölüm sunulabilmektedir. Örneğin bir kısmına 5es olarak kullanılırken diğer taraf yazılır alan olarak kullanılabilir.

Metal gemba evi ve ahşap gemba evi ürün olarak üretilmektedir.

Manyetik özelliği isteğe bağlı olarak eklemek mümkündür.

 

Personellerin beceri eğitimleri ve hata kartları gibi gemba evlerinde birden fazla özelliği ile birçok fabrikaya çözüm ortağı olduk. bu bilgi birikimimiz siz değerle müşterilerimiz ile paylaşmak isteriz.

 

kaizen gemba evlerinde kullanılabilir. Bir kısmında personellerin öneri sistemleri olarak ek bilgi cepleri yapılabilir. Burada asıl önemli husus hazır bir ürün den ziyade sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendirilen bir gemba evi size sunulmaktadır.

 

Gebze de birçok fabrikanın olduğunu ve fabrikaların yalın üretim sistemleri geliştirmeye çalıştıklarının farkında olduğumuzu ayrıca belirtmek isterim.

 

Alt tabla ve üst kısım olmak üzere 2 parçadan oluşmakta ve kendi etrafında dönebilmektedir. Tekerlek sistemi ile ( kullanılacak alana özel kestamit teker vs. eklebilmektedir ) müşterimizin isteği üzerine farklı seçenekler sunulabilir. İstasyon sistemine sahip çalışma ortamlarında personelin daha verimli çalışabilmesi için yönetim tarafından gemba evleri desteklenmektedir.

 

Özellikle seç-ge çalışanlarının firmalarının çalışma performanslarının üst düzeye çıkarmak için çeşitli yenilikler getiriyor. bir çok ürünü tek çatı altında toplayan gemba evleri her fabrikada olması gereken bir üründür.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Gebze Reklam

Gebze reklam şirketleri arasın da yer alan Çağlar reklam işletmeleriniz için profesyonel şekilde hazırlanan reklam stratejilerini yönetmektedir.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !