Organize Sanayiler Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi IŞIKSIZ TABELA

Organize Sanayiler Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Işıksız tabela; herhangi bir aydınlatma sisteminin kullanılmadığı tabela türüdür. Işıksız tabela denince akıllara düz, sıradan, standart bir tabela modeli geliyor ancak öyle değil. Tüm tabela çeşitlerinde olduğu gibi ışıksız modellerde de tasarımın gücü ortaya çıkıyor. Etkileyici bir tabela tasarımının ekstra ışığa ihtiyacı olmuyor. Doğru tasarım ve doğru tabela montajı ile başarılı bir görüntü elde etmek mümkün.

Işıksız tabela çeşitleri, tüm sektörlerde küçük – orta – büyük ölçekli işletmeler, markalar, girişimler ve hatta dernek – vakıf gibi kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda dahi aktif kullanıma sahip. Tabelanın işletme ismini net bir şekilde yansıtması, istenilen tasarım özelliklerini taşıması çoğu zaman yeterli sayılıyor.

Işıksız Tabelanın Avantajları

Onlarca farklı tabela çeşitleri varken neden ışıksız tabela tercih edilir? Işıksız tabelaların avantajı nelerdir? Işıksız tasarıma sahip tabela özellikleri nelerdir? Birlikte inceleyelim;

Dış etkenlere dirençlidir

Işıksız tabela yağmur, fırtına, dolu gibi mevsim etkileriyle birlikte darbeye karşı da dirençlidir. Tabelanız yıl boyunca asılı olduğu yerde ilk günkü görünümünü korur, istenilen etkiyi sunmaya devam eder. Bu anlamda çok dayanıklı ve uzun ömürlü bir tabela türüdür.

Bakım ve onarımı kolaydır

Tabelalar yerine asıldıktan sonra periyodik olarak bakım ister, yeri geldiğinde ise onarıma ihtiyaç duyar. Işıksız tabela modelleri her ne kadar dayanıklılığıyla öne çıksa da istisnai durumlar olabilir ve tabela bakıma ihtiyaç duyabilir. Böyle durumlarda tabelanızı kısa sürede onarabiliyoruz.

İstenildiğinde değişime açıktır

Işıklı tabela ışıksız tasarımlara göre daha dikkat çekicidir. Çeşitli sebeplerden ötürü ışıksız tabela tercih eden işletmeler, daha sonra tabelasını aydınlatma şansına sahip. Işıksız tabelanın ışıklıya çevrilebilir olması işlevselliği artırır, yenilik – değişiklik ihtiyacını karşılar.

<

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !