Organize Sanayiler Tosb Organize Sanayi Bölgesi AHŞAP TABELA

Organize Sanayiler Tosb Organize Sanayi Bölgesi

Ahşap tabela, doğallığı ve samimi görüntüsü ile birçok işletmenin tabela tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor. Ahşabın doğal dokusu, işlemeye uygun yapısı ve zengin tasarım seçenekleri ile işletmeye, markaya, kişiye özel ahşap tabela tasarımları yapılabiliyor. Ahşap hem iç hem de dış mekân tasarımlarında aktif kullanılabilen bir malzeme. Mobilyalarda, zemin ve duvar kaplamalarında ahşaptan sıklıkla yararlanılıyor, ahşap odağında bir dekorasyon tasarlanıyor. Dekorasyona uyum sağlaması adına ahşap tabela modelleri de tasarım serisine ekleniyor, doğal dokusuyla fark yaratıyor. Kafe, restoran, ofis, otel, küçük işletmeler, sanat merkezleri, galeriler, tasarım atölyeleri, otantik tasarıma sahip mekanlar ve daha birçok yer özgünlüğüyle dikkat çeken ahşap tasarım tabela modelleri tercih ediyor.

Dekoratif Ahşap Tabela Modelleri

Dekoratif, şık ahşap tabela tasarımları kendi içinde çeşitlere ayrılıyor. İşte detaylar;

Ahşap oyma tabela

Oyma tabela modelleri genellikle ahşap tasarımlarda öne çıkıyor. Ahşabın yumuşak ve şekillendirilebilir yapısı, istenilen tasarıma zemin oluşturuyor, özgün tabela tasarımları hazırlanıyor.

Ahşap kompozit tabela

Alüminyum kaplama polietilen tabakaların kullanılarak tasarlandığı kompozit tabela, ahşap görünümünde tasarlanabiliyor. Bu yüzden ahşap desenli tabelalara ahşap kompozit tabela deniliyor. Aslında ana malzeme bir çeşit plastik sayılıyor ancak görüntü tamamen ahşabı temsil ediyor. İşbu sebeple ahşap tabela taleplerinde kompozit tabeladan bahsediliyor.

Kütük tabela

Ağaç kütüklerinden birçok ürün yapılıyor, tabela bu birçok ürün arasında en popüler olanı. Çünkü yuvarlak, dikdörtgen, asimetrik formlardaki kütük üstüne oyma ya da kabartma şeklinde işletme adını yazdırmak çok trend. Ahşap kütük tabela modelleri bu anlamda çok yaratıcı ve özgün.

Kişiye özel tabela

Ahşap tabela çeşitleri özgün tasarımlarla hazırlanıyor. İşletmeler, ahşap gibi doğal bir malzeme tercih ederken tasarımın da doğal ve kişiye özgü olmasını arzu ediyor. Ahşap tasarım tabelalarda bu beklenti tamamen karşılanıyor.

Ahşap Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları materyale bağlı olarak farklılık gösteriyor. Ahşap tabela fiyatları, tamamen özgün bir el işçiliğini kapsıyor. Fiyat vermek yanıltıcı olur, bütçe problemleri yaratabilir. Tabela tercihiniz ahşaptan yanaysa bu konuda nasıl bir şey istediğinizi anlatmanız tabela fiyatı konusunda daha net bilgiler almanıza yardımcı olabilir. Bütçenize uygun ahşap tabela siparişi verebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Teklif İsteyin.

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !