PVC Etiket İmalat ve Kullanım Alanları

 

PVC Etiket İmalat ve Kullanım Alanları

Pvc malzemeler kullanılarak üretilen, yüz dereceye kadar ulaşan sıcaklığa dayanabilen, canlı bir görüntü veren, şeffaf ya da renkli şekillerde üretilebilen etiketler, pvc etiket olarak adlandırılmaktadır.

Beyaz eşyalar, elektrik malzemeleri, elektronik eşyalar, giysi etiketleri ve bazı elektrik malzemeleri gibi birçok üründe kullanılan pvc etiket çeşitleri, üretim şekli sayesinde dış ortam koşullarından kolaylıkla etkilenmemektedir. pvc etiket baskı Sağlam yapısı sayesinde kolay bir şekilde deforme olmaz ve uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Pvc etiket çeşitleri üzerine resim, simge, yazı ve logo gibi teknikler kolaylıkla uygulanabilmektedir. Firmamızda en yenilikçi basım tekniklerini kullanmakta ve pvc etiketlerin daha uzun ömürlü olması adına profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile yapılan baskılar sayesinde, pvc etiketlerde renkler parlak ve eşsiz bir görüntüye kavuşulmasını sağlamaktadır.

pvc etiket fiyatları için belli bir ölçü ve renk bilgisi bilinmelidir. Bu sebeple standart bir fiyat aralığı yoktur. İşin adeti, rengi, termin süresinin aciliyeti gibi bir çok etken ürünün fiyatını etkiler. Bizi aramanız ve mümkün ise numune baskıyı açıklamalı veya örnek datayı bizle paylaşmanız gerekir.

PVC Etiketler Nerelerde Kullanılmaktadır?

pvc kart etiketi , çok farklı amaçlara hitap etmektedir ve birçok farklı sektörlerde değişik amaçlar ile kullanılabilmektedir. Pvc etiketler nerelerde kullanılmaktadır? Sorusuna sayısız cevap verilebilmektedir.

pvc etiket a4 veya pvc etiket a5 ebatlarında standart olarak üretilebilir.

Fakat bu etiketlerin kullanım amaçları kullanılacakları alana göre de değişiklik göstermektedir. pvc barkod etiket Fabrikalarda, devlet kurumlarında, reklam amaçlı, levhalarda, ikaz tabelalarında ya da ilan panoları gibi birçok alanda kullanılan pvc şeffaf etiket , uzun ömürlü ve dayanıklı olması gibi nedenler sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Ayrıca güneş ışığı, sıcak, soğuk gibi farklı hava koşullarına da yüksek dayanıklılık sağlayan plastik etiket baskı üzerine çeşitli yazı, logo, isim ve resim baskısı yapılabilmektedir.

Yani kısacası Pvc etiketler şu an bütün sektörlerde kullanılmaktadır.

PVC Etiketler Nasıl Basılmaktadır?

Birçok sektörde, kullanıcılarına sağladığı avantajlar nedeni ile sıklıkla tercih edilen, uzun süre sorunsuz bir kullanım avantajı sağlayan pvc etiket türleri, firmamız tarafından en profesyonel şekilde basılmaktadır. pvc damla etiket istenilen boyutlarda üretilebilmekte ve kişilerin isteği doğrultusunda basım sırasında etiketler üstüne, resim, yazı, logo ya da isim eklenebilmektedir. plastik etiket fiyatları görsel üzerinden veya istenen özellikler üzerinden belirlenir.

Peki birçok alanda kullanılan ve neredeyse her mekânda karşılaştığımız pvc etiketler nasıl basılmaktadır? Pcv etiketler, UV baskı tekniği, dijital baskı tekniği ve serigrafi tekniği kullanılarak basılmaktadır. Basım sırasında şeffaf etiketler üzerine ters baskı yapılmakta, bu sayede baskının çevresel etkilerden ve kimyasal etkilerden korunması sağlanmaktadır.

 

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

reklam,tabela,tabelacı

Gebze Telefoncu Tabelası ve Reklamcı Telefoncular, işletmelerini tanıtmak ve müşteri çekmek için birçok reklam yöntemi kullanırlar. Ancak en etkili yöntemlerden biri, doğru bir telefoncu tabelası ve reklamcı seçiminden geçer.

Devamını Oku

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !