Tabela Reklam

Açık hava reklamcılık ile alakalı bütün hizmetleri yüksek standartlarda uygulayarak müşteri memnuniyetine gereken değeri veriyoruz. Reklam tabela, kurumsal şirketlerin veya küçük esnaf işyerlerinin kimliği değerinde olan ve firmaya özel dokunuşlar ile ayırt edilme özelliği kazandıran reklam çeşitlerinden biridir.

Reklam tabelalar, müşteri istek ve taleplerine göre ya da logo simgesinin özelliklerine göre şekil ve boyutunda farklılıklar olabilir. Tabelalar her sektör için farklı özellik ve ebatta, firma imaj ve prestijini yansıtacak düzeyde tasarlanır. Alanında uzman tasarım ekibimiz, müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda orijinal, modern ve şık tasarımlar gerçekleştirirler. İsteğe bağlı olarak üç boyutlu veya daha sade tasarımlar kısa sürede tasarlanır. Firmamız tabela reklam başta olmak üzere tüm açık hava reklamcılık faaliyetlerinde yeterli donanım ve kabiliyete sahiptir. Çağlar Reklam web sitesinde birçok marka ve kuruluş için tamamlanmış reklam tabela görsellerini inceleyebilirsiniz. İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak deneyimli kadrolarımızın tasarımlarından faydalanmanızı öneririz.

Tabela Reklam Çeşitleri

 • Işıklı Tabela: Farklı aydınlatma ürünleri tabelanın belli yerlerine yerleştirilerek, gece karanlığında şirket tabela ve isminin görünmesi sağlanır. Tabela iç kısmında yer alan ışıklar sayesinde tanıtım yazıları her yerden rahatlıkla okunur.
 • Işıksız Tabela: Büyük veya küçük tüm firmaların sıklıkla tercih ettiği standart görsellerdir. Işıklı tabela ile arasındaki en göreceli fark, herhangi bir aydınlatma ürünü kullanılmamasıdır. İsteğe göre tasarlanır ve kasa derinliği yoktur. Gündüz kolaylık fark edilir, ancak gece görünür tabela çeşidi değildir.
 • Kutu Harf Tabela: Firma isim ve logoları, Lazer ve Router cihazları ile kesilerek harf şekline getirilir. Bu tarz tabela reklam çeşitleri, ışıklı veya ışıksız olarak hem iç mekan hem de dış mekanlarda kullanılır.
 • Kayan Yazı Tabela: LED kullanımı ile sabit yazılı tabelaların hareketli hale getirilmesidir. Eski uygulamalarda floresan lambalar kullanılırdı. Ancak LED ışıklar güçlü aydınlatma sağladığı için tabela daha dikkat çeker. Gece karanlığında yanıp sönme ile hareketlilik kazanır ve ilk göze çarpan tabela olur. Yarattığı farkındalık bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca LED tabelalara animasyon figürlerde eklenebilir.
 • Vinil Germe Tabela: Dijital baskı uygulanan vinil, profil şase üzerine gerilerek, içinde aydınlatma düzeneği olan alüminyum kasa önceden hazırlanarak üzeri kapatılan tabelalardır.
 • Alüminyum Tabela: Görsel, dayanım ve kalite olarak en çok tercih edilen tabela çeşididir. Uzun ömürlü olan alüminyum tabela ışıklı veya ışıksız olarak tercih edilir.
 • Pleksi Kutu Harf Tabela: Çağlar Reklam olarak uygun maliyetli tabelalar tasarlıyoruz. Ancak Pleksi kutu harf tabelalar maliyet olarak en uygun tabela çeşididir. Işıklı ve ışıksız üretimi yapılmaktadır. Ayrıca pleksiglas malzeme üzerine folyo kesim yazı ya da dijital baskı uygulanabilir.
 • Dekupe Oyma Tabela: CNC makine ile düzgün ölçüde ve uygun teknik sağlanarak, talep edilen standartlarda kesim yapılır. Kompozite ışıklar yerleştirildikten sonra malzeme direkt harf olarak kesilir ve arkasına pleksi konur. Son olarak montaja gönderilir.
 • Paslanmaz Harf Tabela: Görsel ve dayanım gücü yüksek olduğu için en çok tercih edilen tabelalardır. Krom ve gold paslanmaz olarak iki şekilde üretilir. Harflerin yan kısımları giyotin makasla, ön kısımları ise lazerle kesilir. İstenilen boyutta kesilen harflerin yan bantları elle şekillendirilerek lehim yardımı ile ön yüzeyler ile birleştirilir. Polisaj ile ön yüzey temizlenir ve montajı yapılarak işlem sonlandırılır.
 • Totem Tabela: tabela Reklam arasında en yaygın kullanılan tabela çeşididir. Yol kenarlarında firma veya mağaza önlerine konulan, mesafeye göre boyutları değişen ayaklı reklam çeşididir.
 • Gravür Tabela: Işıklı tabela çeşitleri arasında yer alan gravür tabela, dış mekânlarda görselliği ön plana çıkarmak için kullanılır. Aynı zamanda iç mekânlarda, ofis içinde veya bina girişlerinde kullanılır. Işıklı tabela modelleri arasında en çok tercih edilen üründür. Duvara monte ya da üstten askı yardımı ile montaj edilebilir.
 • Branda Afiş Tabela: Firma tanıtım ve promosyonlarında, kampanya tanıtımları ve emlak kira-satış işlerinde kullanılır. Branda afişler hem dayanıklı hem de dijital baskı ile istenilen standartlarda tasarlanabilir.
 • Yönlendirme Tabela: Bu tabela çeşidi, bilgilendirme ve tanıtım amaçlı kullanılabilir. Büro, ofis, inşaat, apartman, şantiye ve yön tabelası gibi yerlerde kullanılır.

Tabela Reklam Fiyatları

Çağdaş Reklam, son teknoloji makinelerden oluşan üretim tesisimiz ile en uygun fiyatlarda tabela reklam çeşitlerini üretiyoruz. Tasarım ve üretim ekibimiz işleyiş ile alakalı müşterilerimizle kontak halinde ilerleme kaydeder. Müşteri onayı olmadan hiçbir işlem gerçekleştirilmez. Kaliteli ve profesyonel hizmetimiz ile beraber uygun fiyatlarda reklam ürünleri tasarlıyoruz.

Açık Hava Reklam sektöründe başta Gebze lokasyonlu olmak üzere, Marmara Bölgesi ve Ülkemizin tüm şehirlerine hizmet taşımaktadır.

Başiskele reklam fiyatları ; bulunduğu konum gereği dükkanların sıklıkla yer aldığı bir alan dır. Birçok reklam ve tabela çalışması yapılabilecek bir alandır.

Çayırova tabela reklam fiyatları; Gebze komşu ilçelerindendir ve firmamız bulunduğu alana çok yakınıdır. Ölçü keşif için randevu talep ediniz.

Darıca reklamcı fiyatları ; Darıca bölgesi sahil kısımları özellikle yazın gebze ve  civar ilçelerden insanların uğrak yeridir ve reklam çalışmaları titizlikle çağlar reklam tarafından yapılabilir.

Derince ilçesi tabela fiyatları; Fabrikaların özellikle yer aldığı bir alandır. Firmalara destek ve yeni tabela tasarımları yapılabilir.

Dilovası reklam ve tabela fiyatları; büyük ölçekli fabrikaların yer aldığı bir bölgedir. Fabrika içi yönlendirmeler ve reklam çalışmaları yaptığımız firmalar mevcuttur.

Gebze reklam fiyatları; Çağlar Reklam bulunduğu alan Gebze de dir. Yapılan çalışmalar imalatından tutun da montajına kadar kaliteli hizmet sunmaktayız.

Gölcük reklam fiyatları; önemli bir geçiş noktasıdır. Yol kenarında yönlendirme tabelaları ve avm lerin iç yönlendirmeleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  

Kurumsal Firma
Tabela Tasarımı
Yıllık Tecrübe
Teknik Ekip

GÜNCEL Blog

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler

Gebze Tabela İmalatında Modern Çözümler Gebze tabela imalatı bölgesel hizmet veriyor görünüyor olsa da tüm Türkiye’nin taleplerini karşılayacak kadar geniş kapasiteli hareket ediyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar

Tabela Reklam Tasarımında Yenilikçi Adımlar Reklam ve tabela ikilisi ayrılmaz bir bütünü oluşturuyor, küçük işletmeden dünya devi markalara kadar ticari her kuruluş için önem taşıyor.

Devamını Oku

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı?

Etkileyici Bir Reklam Tabela Tasarımı Nasıl Olmalı? Tabela nasıl olmalı sorusunu özenli, dikkat çekici, işlevsel ve hedef odaklı bir tabela tasarlatmak isteyenler oldukça önemsiyor.

Devamını Oku

Tabela Reklam Firmaları

Tabela Reklam Firmaları Tabela reklam hizmetleri bütüncül çalışmaları yansıtıyor. Reklam hatta marka ve kurumsal kimlik oluşturulurken sıklıkla tabelalar da yenileniyor.

Devamını Oku

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam Tabela Çeşitleri Reklam tabela modelleri günümüzde hala çok popüler ve gerekli bir ticari demirbaşlardan biri sayılıyor.

Devamını Oku

Tabela Nedir ?

Tabela Nedir ? Tabela,çok eski yıllardan bu yana iş yerlerinin kullandığı bir araçtır.Tabela,iş yerlerinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıran reklam ve tanıtım öğesidir.

Devamını Oku

Reklam Tabela

Reklam tabela, hemen hemen her işletmenin dış yüzeyinde gördüğümüz firma ismi ve firma logosu gibi çeşitli materyalleri içeren tabelalardır.

Devamını Oku

Tabela Reklam

Çağlar Reklam, 2010 yılı itibariyle açık hava reklam sektöründe teknolojik gelişmelere ayak uydurarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku

Gebze Reklam

Gebze reklam şirketleri arasın da yer alan Çağlar reklam işletmeleriniz için profesyonel şekilde hazırlanan reklam stratejilerini yönetmektedir.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !