IŞIKLI TABELA

Işıklı tabela; aydınlatma sistemleriyle desteklenmiş tabela türüdür. Yol boyunca sıralanan işletmelerde, AVM’leri dolduran mağazalarda, markaların yer aldığı ticari bölgelerde, mahalle aralarındaki küçük işletmelerde kısacası yaşamın her yerinde boy gösteren ticari alanlarda ışıklı tabela modelleri görebilirsiniz. Günışığı etkisini yitirmeye başladıktan sonra, akşam karanlığı çöktüğünde kendini gösteren ışıklandırmalar, tabelanın daha ilgi çekici olmasını sağlıyor. Işıklı tabelalar şüphesiz cezbedici görüntüsüyle hedef kitlenin odak merkezine giriyor, potansiyel müşteriler için ise “buradayız” mesajı veriyor. Işıklarla bezeli bir tabelanın rakiplerinden sıyrılması daha kolay olduğundan tabela modelleri arasında ışıklı modeller biraz daha popüler kabul ediliyor.

Devamını Oku

IŞIKSIZ TABELA

Işıksız tabela; herhangi bir aydınlatma sisteminin kullanılmadığı tabela türüdür. Işıksız tabela denince akıllara düz, sıradan, standart bir tabela modeli geliyor ancak öyle değil. Tüm tabela çeşitlerinde olduğu gibi ışıksız modellerde de tasarımın gücü ortaya çıkıyor. Etkileyici bir tabela tasarımının ekstra ışığa ihtiyacı olmuyor. Doğru tasarım ve doğru tabela montajı ile başarılı bir görüntü elde etmek mümkün.

Devamını Oku

AHŞAP TABELA

Ahşap tabela, doğallığı ve samimi görüntüsü ile birçok işletmenin tabela tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor. Ahşabın doğal dokusu, işlemeye uygun yapısı ve zengin tasarım seçenekleri ile işletmeye, markaya, kişiye özel ahşap tabela tasarımları yapılabiliyor. Ahşap hem iç hem de dış mekân tasarımlarında aktif kullanılabilen bir malzeme. Mobilyalarda, zemin ve duvar kaplamalarında ahşaptan sıklıkla yararlanılıyor, ahşap odağında bir dekorasyon tasarlanıyor. Dekorasyona uyum sağlaması adına ahşap tabela modelleri de tasarım serisine ekleniyor, doğal dokusuyla fark yaratıyor. Kafe, restoran, ofis, otel, küçük işletmeler, sanat merkezleri, galeriler, tasarım atölyeleri, otantik tasarıma sahip mekanlar ve daha birçok yer özgünlüğüyle dikkat çeken ahşap tasarım tabela modelleri tercih ediyor.

Devamını Oku

ARAÇ GİYDİRME

Araçlarımız artık reklam ve tanıtım için en etkili yöntemlerden biri olmaktadır. Binek, ticari, minibüs ve kamyon gibi pek çok araç için artık firma olarak birinci sınıf bir araç giydirme hizmeti verdiğimizi söylemek isteriz. Yüksek baskı kalitesi ile deforme olmayan, uzun süreli kullanımda asla solmayan ve garantili bir şekilde sizlere yardımcı olduğumuzu ifade etmeliyiz.

Devamını Oku

DİJİTAL BASKI

Modern çağda her şey çok hızlı tüketiliyor, ticari yaşamdaki rekabet gün geçtikçe hızlanıyor. Böyle bir döngüde reklam – pazarlama çalışmalarının en kaliteli şekilde sürmesi önem taşıyor. Dijital folyo baskı, kalitesi ve yüksek ilgi çekiciliği ile küçük işletmelerden küresel markalara kadar çok geniş bir müşteri kitlesine rekabet üstünlüğü sağlıyor. Dijital folyo baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların, özel bir yazıcı yardımıyla folyo üzerine bastırılması anlamına geliyor. Canlı renkleri, özgün tasarımları ile folyo baskı örnekleri fazlasıyla cezbedici bir görünüme sahip. İşletmelerin dış yüzeyindeki giydirmeler, ürün ambalajları, reklam ürünleri folyo baskı ile hazırlanabiliyor. Folyo baskının dekoratif görüntüsü, işletmelerin dekorasyonunu da destekliyor, zengin ve farklı bir atmosfer kazandırıyor.

Devamını Oku

İNŞAAT ve ARAZİ TABELASI

İnşaat tabelası ya da şantiye tabelası, inşaatın başlangıcından bitimine kadar kullanılan ve inşaat projesinin detaylarını, bitmiş halini resimleyen tabela türüdür. İnşaat çalışmalarında tabela çok önemlidir çünkü söz konusu projenin daireleri henüz temelden satılmaya başlanıyor. Proje tabelaları, inşaat bittikten sonraki detayları yansıtıyor; dairelerin içi, binanın içi, bina bahçesi, binanın özellikleri inşaat tabelası görsellerinden öğreniliyor. Cezbedici bir tabela tasarımı ile her şeyi iyi yansıtmak, daire satışlarını olumlu yönde etkiliyor. İnşaat tabelası birkaç farklı çeşide sahiptir. Projenin bitimini gösteren tabelalar, tanıtıcı – pazarlayıcı tabela görevi görüyor. İnşaat şirketinin ismini temsil eden tabelalar ise marka vurgusu yapıyor, sadece şirket ismiyle hazırlanıyor.

Devamını Oku

GEMBA EVİ - FABRİKA PANOLARI

Gemba Evi Ahşap ve Metal Üretim. Gemba Evi şirketinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirmek, iyileştirme planının önemli bir parçasıdır. Gemba Evi, şirket liderlerinin çalışanlarıyla bağlantı kurarken iş süreçleri ve prosedürleri hakkında özgün bir bakış açısı kazanmalarına yardımcı olur.

Devamını Oku

İSG ve UYARI LEVHALARI

Uyarı ve yönlendirme tabelası çeşitleri, günlük yaşamın her köşesinde sıklıkla karşılaştığımız tabelalardır. Trafikte kuralları hatırlatmak, şantiyelerde risklere karşı uyarmak, sağlık ve finans sektöründe yönlendirme yapmak, acil durumlarda yapılması gerekenleri hatırlatmak, tehlikelere karşı uyarmak ve koruma sağlamak gibi amaçlarla kullanılan uyarı ve yönlendirme levhası çeşitleri, bir noktada zaruri bir çalışmadır.

Devamını Oku

KUMLU FOLYO

Buzlu folyo cam giydirme tasarımları, kurumsal yaşamın vazgeçilmez uygulamalarından biri. Ofisleri birbirinden ayırmak, ofislere hem şeffaf hem de mahremiyet alanı sunmak amacıyla buzlu folyo cam kaplama tercih ediliyor. Buzlu cam ofisler, çok daha şık ve modern göründüğü için ofis dekorasyon çalışmalarında sıkıcı duvarlar, bölmeler yerine buzlu cam ofis duvarları tercih ediliyor. Buzlu cam aynı zamanda cam kumlama ismiyle de biliniyor.

Devamını Oku

TOTEM TABELA

Totem tabela dikey bir tabela olup iki parçadan oluşur. Uzunca bir direk üstüne yerleştirilen kaset, totem tabelayı oluşturuyor. Marka – işletme – firma bilinirliğini artırmada yüksek seviye bir performans gösteren totem tabelalar, genellikle cadde üzerinde dikey formda kullanılıyor. Totem tabelalarda görünürlük önemli olduğu için direğin uzunluğu, yerleştirilecek kaset bölümünün büyüklüğü ve iç tasarımı önem taşıyor. Başarılı bir totem tabela tasarımı, marka ve işletmelerin çok uzak mesafelerden dahi görünmesine yardımcı oluyor, aşinalık kazandırarak hedef kitlenin dikkatini çekiyor. Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı totem tabela tasarımı bulunuyor. Elbette tasarım sınırsız bir dünya, tabelanın görüntüsü, şekli, renkleri ve diğer spesifik özellikleri müşteriye özel hazırlanıyor.

Devamını Oku

UV BASKI

UV Baskı tekniği, mürekkebin ultraviyole ışınlarının etkisiyle anında kuruyan, kaliteli sonuç veren baskı türüdür. Dijital reklam çalışmalarında sıklıkla kullanılan UV baskı, tüm yüzeylerde kullanılabilen bir baskı çeşididir. Ultraviyole baskı çalışmalarında teknolojik özellikleriyle öne çıkan özel bir yazıcı kullanılır. Reklam ve tabela sektöründe dijital baskı yöntemi olarak tercih edilen UV, özellikleri bakımından avantajlıdır.

Devamını Oku

Bültenimize Kayıt Olun

Güncel Kampanya ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Kayıt Olun !